Samé sľuby

Autor: Veronika Dranačková | 10.11.2015 o 11:04 | Karma článku: 3,24 | Prečítané:  221x

„‎Ak aj nastane zápletka, postupne následuje rozuzlenie..V knihe je to o pár kapitol ďalej , no v živote to nejde prelistovať zo strany na stranu..“

Čo znamená veta : „ potom zavolám“ od muža, ktorý sľúbil, že sa v ten deň ozve ? 23:15 a my sa oddávame čakaniu na neho. Prečo muži sľubujú keď to nesplnia, pretože sú prednejší priatelia ako dievča ? Je pre nich ťažké nájsť si hodinu času na človeka, ktorý pre neho venoval celý deň prečkaniu ? Uvedomujú si vôbec muži, čo sú všetko schopné pre nich urobiť ženy alebo sme to len my, ktoré si to všetko zapríčiňujú samy.  Sú muži naozaj tí, ktorí nás privádzajú k duševným stavom, do ktorých upadáme alebo si to robíme všetko samy našou naivitou a oddanosťou ? Pokiaľ sme schopné, čo sa týka mužov, zájsť ? Poznáme vôbec svoje hodnoty a medze pokiaľ sme to stále my ? Dokážeme byť vôbec spokojné samy so sebou? Máme perfektných priateľov, školy na ktoré sme sa snívali dostať, určitý prísun peňazí, závislosti od cigariet alebo topánok no stále nemáme to po čom túžime ? A sú to práve muži, tí ktorí nám chýbajú k samotnej spokojnosti. Dokáže žena nezávislá, finančne zabezpečená, s prácou na úrovni vystačiť si sama bez muža ? Je toto všetko o pocite byť milovaná alebo ide o určitý druh závislosti. Veď predsa žena sa dokáže postarať sama o seba, dokáže žiť svoj vlastný život  alebo k tomu potrebuje mužskú podporu. Kým my riešime 23 hodín denne otázky týkajúce sa nášho života ohľadom mužov, čo robia samotní muži ? Kladú si otázky vôbec týkajúce sa žien alebo sú spokojní sami so sebou a so svojimi priateľmi ? Sme to my odkázané na to, aby sme riadili svoj život podľa mužov, keď si nevieme zariadiť jeden deň bez nich? Cítime sa menejcenné keď ich vo svojom živote nemáme ? Je to všetko dané od prírody alebo sú aj v 21. storočí utláčané ženy ? Sme schopné chodiť s priateľkami po rôznych party ale je v tom ukryté aj niečo iné ako len rozhovor s rovnakým pohlavím. Máme v sebe zakomponované pocity, že dnes možno stretnem toho pravého, alebo dnes spoznám muža, dnes sa s niekým dostavím domov stoja za všetkým proste muži ? Môže sa povedať vôbec, že žena je nezávislý ľudský tvor alebo je vcelku až ak má po boku mužské pohlavie. Má všetko so všetkým súvis ? Alebo sme to len my ženy, ktoré všetko prehnane analyzujeme..

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Kto zneužije urgentný príjem zaplatí desať eur, navrhuje Drucker

Viac ako 70 percent výjazdov záchraniek k pacientom, ktorých dovezú na nemocničnú pohotovosť, je podľa analytika zbytočných.

KOMENTÁRE

Plátanie dier v zdravotníctve

Rizikom sú príhody s fatálnym následkom, ktoré imidž dobrej reformy neurobia.

ŠPORT

Asociácia dala lyžiarkam ultimátum, výsledok je neistý

Znepriatelené strany sa nevedia zhodnúť.


Už ste čítali?